Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fognak velem csinálni?

Mit fognak velem csinálni?

Figyelt kérdés

14eves lany vagyok

Hasi ultrangon egy nagyra nott cisztat talaltak(a hasam is elore van domborodva)

Mit csinalnak?

Megmutenek vagy gyogyszer?

Ugye nem veszik ki a petefeszkem?:(


2017. aug. 4. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6 centis cisztát távolítottak el, a petefészkem megmaradt, teherbe is tudtam esni, azt se befolyásolta.

Ha nem múlik el neked, valószínű laparoszkópos műtétet javasolnak. Nekem is ez volt, kicsit kellemetlen 1-2 napig, de én fájdalmat se éreztem utána.

Ne félj, minden rendben lesz veled.

2017. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van akinek kiveszik a petefeszket, van akinek nem. Az orvos vagy megmondja elore, vagy mutet kozben kiderul.
2017. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. De mivel fiatal vagy, szerintem próbálják majd elkerülni a műtétet. Ha a gyógyszer nem használ, akkor sajnos elkerülhetetlen. De ahogy előttem is írták, első sorban leszívni próbálják majd, ami nem jár a petefészek eltávolításával. De azt azért remélem tudod, hogy 2 petefészked van, attól, hogy az egyiket kiveszik, még ugyan úgy termékeny leszel, a tested egy idő után megszokja, hogy mindig ugyan abból a petefészekből kell petesejtet indítani (mivel csak az van ugye). Annyi csak, hogy a másikra jobban kell majd vigyázni, többször kell ellenőriztetni, nehogy annak is baja legyen.
2017. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kivenni nem igazán szokták, max csonkolják. Ha a gyógyszer nem hat, 5 cm felett nem szívogatnak, mert vissza fog telődni. Ilyenkor műtenek.
2017. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!