Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen jó győri női- nőgyógyás...

Milyen jó győri női- nőgyógyászokat ismertek, kihez érdemes menni (lennt lényeg)?

Figyelt kérdés

Elég szégyenlős vagyok,ha nem privátbe megyek hozzájuk,akkor is van külön vizsgálórész,nem szeretném hogy az asszisztens belásson,elhúzzák a függönyt és minden esetben van mellvizsgálat,muszály a mellvizsgálat is,mert azt hallottam azt kérni szokták?

Zoknit fennt lehet hagyni,és hogyan vizsgálnak?


2011. nov. 10. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A mellvizsgálatról te döntessz, ha akarod van, ha nem akarod, akkor azt mondod, hogy köszönöm nem kérem, majd legközelebb..
2011. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Maradj egy női nődokinál, pláne előszörre, azért könnyebb a vetkőzés, terpesztés elötte..
2011. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen én is női dokihoz szeretnék menni.Még nem döntöttem el mikor de jobb már előre érdeklődni róla mire készüljek majd fel.


Arról tud valaki tanácsot adni,hogy igen fiatal lányoknál 12-14 körülieknél ha probléma van hogy megy a vizsgálat?Mert az ismerettségemben van ilyen kislány.

2011. nov. 10. 10:23
 4/20 anonim ***** válasza:
Egy biztos. Azt soha nem kérheti, hogy teljesen meztelenre vetkőzz. Míg a puncidat vizsgálja, csak alul kell levenni mindent, zokni maradhat. Ha ezzel végzett, felöltözöl és ha a melled vizsgálja, akkor csak felülről kell levenni mindent.
2011. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

:) értem

ha 13 éves vagy (ja, bocs, az ismerősöd) :), akkor gyermeknőgyógyászt kell keresni

2011. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

10:34

Nagy vagy!...tényleg tetszett....

2011. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Jubilee ***** válasza:

Győrben ő nő nőgyógyász: [link]

Nem ismerem, de őt találtam neked.

2011. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Jubilee ***** válasza:
2011. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

11:08


Óriási!!!

Ilyen nagy helyen egyetlen női nőorvos sincs szinte!!!!


Hát ez is gond, amiért ilyen kevesen vesznek részt a szűrővizsgálatokon!!!

2011. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

bizony, a fejlett nyugaton már több mint fele a nőgyógyászoknak nő és nem férfi.


Ha nem találsz, akkor menj Pestre, ott vannak sokan!


Évente egyszer ki lehet birni azt a 2 óra utazász!

2011. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!