Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány nap késés normális a...

Hány nap késés normális a menstruáció esetében?

Figyelt kérdés

Nem szedek semmilyen fogamzásgátló gyógyszert, egy ideje mégis nagyon szépen beállt a ciklusom 26 vagy 28 napra. Most mégis késik 2-3 napot.

Hány nap késés után lehet terhességre gyanakodni és tesztet venni?



2017. aug. 4. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet, ha van okod, már csinálhatsz. Egy ciklus sok mindentől függ, azt vettem észre magamon,hogy nyáron megváltozik. Nekem is két napja késik. Nincs valamilyen érzésed?
2017. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akár ki is maradhat egy-egy nagy ritkán.

Persze ha még nem vagy 18éves akkor több hónap is kimaradhat, az is normális.

2017. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 éves leszek és már kb. 8 éve menstruálok.
2017. aug. 5. 09:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ettel mostanaban kevesebbet? Vagy nem voltal strandon,hideg vizben? Annyi minden befolyasolhatja... Tesztelni tesztelhetsz mar "nyugodtan". Első válaszadó voltam.
2017. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Balatonban voltam fürödni hétfőn. De nekem eddig a 8 év alatt egyetlen egyszer maradt ki. Nem szokott ilyesmi előfordulni. Ha vizsgáztam, ideges voltam, inkább előbb jött meg. De az elmúlt fél évben (meg lehet korábban is, csak ennyire néztem vissza), beállt a ciklusom 26 vagy 28 napra, de ezt már túllépte.
2017. aug. 5. 17:12
 6/7 anonim válasza:
Nekem olyan is volt, hogy két hetet késett, mégsem volt semmi a hátterében a dolognak.
2017. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haromszor leirod h kesik de nem vagy kepes egy tesztet csinalni.
2017. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!