Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond? Milyen...

Mi lehet a gond? Milyen orvoshoz kellene elmenni ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Voltam nőiorvosnál egy hete. Vett mintát bakteriális fertőzésre és gyulladásra + adott tablettát mert látott ott valami gyulladás - szerűséget. Mindkettő mintavétel eredménye negatív lett. Viszont hasfájásom van mintha a bal petefészkemben érezném (van hogy a bal lábam is fáj tőle olyan erős) és erős folyásom is van mellé. A dokinak természetesen mondtam, de azt mondta, hogy lehet hogy a gyulladástól van (ami ugye nem volt mert az eredmények kimutatták ... gombás fertőzésem sincs). Esetleg valaki akinek hasonló problémája volt/ van? Menjek vissza a dokihoz megint? Vagy menjek el másra szakosodott orvoshoz?

22/N



2017. aug. 5. 14:44
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj el egy másik nőgyógyászhozis ha továbbra is vannak panaszaid. Nem szabad kezeletlenül hagyni, valami oka biztos van a folyásnak. A petefeszked megnézte hüvely ultrahanggal?
2017. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Petefészek- vagy egyéb nögyógyászti gyulladás miatt nem fájhat a lábad!


KEress meg egy másik nögyógyászt IS, meg egy általános orvost IS, mert valószínüleg két párhozamos problémád van.

2017. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, ultrahang nem volt. Nem is említette.

A lábfájás szerintem csak az idegek miatt lehet, mert ha a hasam nem fáj akkor a lábam se ( csak a comb felső része fáj).

De köszönöm a kis segítséget. Talán tényleg orvost kellene váltanom. Semmiképp nem fogom elhanyagolni a dolgot csak lépnem kell valamerre.

2017. aug. 5. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!