Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

15eves vagyok 3éve menstrualok és egy hónapba 2x jon meg. A ciklusom 18napos. De néha 15-16 a menstruaciom 7napos. Mennem kellene orvoshoz vagy majd helyre jon még? Válaszokat köszönöm💕

Keress kérdéseket hasonló témában: menstruáció

2017. aug. 5. 16:10  Privát üzenet  

A válaszok
Igen,én a helyedben felkeresném a dokit,mert 3 év alatt azért nagyjából be kellett volna már állnia.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. aug. 5. 16:14 Privát üzenet

Még belefér,várhatsz az orvossal.Nekem az első pàr éveben 10-12 napig volt mensim és volt hogy megjött pl aug 5-én(aug. 17.-én meg vége lett)de mivel 21-28 naponta jön meg többnyire a mensi,így volt hogy aug.26--án ismét menstruáltam

Mensidet a mensi első napjától számolod?

Tehàt ha aug 1 megjönn(mivel 18 napot írtál) akkor aug 19-én várod a következőt?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2017. aug. 5. 16:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A ciklust az 1ik mensim vegetol szamolom

Az az..1en megjon 7ig es a kovetkezo 20ikere várható de néha 2-3 nappal hamarabb jon meg

# 3/6Időpont 2017. aug. 5. 19:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*25ikere

# 4/6Időpont 2017. aug. 5. 20:00 Privát üzenet
A ciklus hossza a két mensi első napja közt eltelt napok száma. Tehát, ha megjön elsején, aztán 25-én, akkor 25 napos a ciklusod, teljesen jo

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. aug. 5. 20:38 Privát üzenet

Van párkapcsolatod??

Csak azért kérdezem mert lennie kellene és nincs ilyen gond.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. jan. 24. 15:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudom hogy menstruálok e most? Ma és tegnap is jött vérem a testemből de nem olyan sok ez lehet az első menstruációm vagy ez csak előjel? 14/L
47 éves vagyok, és amióta ritkán menstruálok, állandő csípőfájdalmaim vannak. Mit tehetek, vagy szedjek, hogy visszajöjjön a rendszeres menstruációm? (Csak komoly válaszok)
2016 December 7. -én ért véget a menstruációm, és azóta egyszer sem jött meg. Szóval már kb 2 hónapja nem menstruálok. Mitől lehet? (16 éves lány vagyok, nem éltem még nemi életet)
14 éves vagyok.1,5 éve menstruálok 4 napja mult el a menstruációm tevnem ota vérzem de ez tiszta vér. Mitöl lehet?
Mia bajom? Sziasztok Az a kérdésem hogy miért nem jött meg még a menstruáciom? 2 hónapja késik és 1 éve menstruálok? 13/L
Kedden lesz egy hasi műtétem. Viszont késik a menstruációm, és attól félek hogy akkor jön meg mikor műtenek. Megműtenek úgy ha közben menstruálok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!