Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi leheta baj? Milyen betegseg...

Mi leheta baj? Milyen betegsegrol lehet szo? Vagy fertozes? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

A baj ott kezdodott,hogy attoreses verzes jelentkezett (huvelyben) a fogamzasgatlo szedese miatt. Elmentem nogyogyaszhoz persze mas panaszom is volt(, amit az orvos figyelmem kivuk hagyta), huvelynel mint a mehszajnal sebek lennek mint ha nagyobb bordarab lenne, elsonek azt hittem szemolcs de aztan sebbes lett es meg mindig lassan eg honapja. Nagyon irrital es zavar. Kullonosen mas panaszom nincs. Az orvos irt fel uj fogamzasgatlot amit most fogok elkezdeni, nagyobb hormon hatasu gyogyszer, (gesztoden,etinilosztradiol) olvastam neten h mehszajsebek befolyasolja a hormonok, igaz ez? Hogy tudnek meggyogyulni?

Fertozesrol lehet szo?

Probaltam kullonbozo intim lemosokat, cannestin kenocsot, koromviragkenocsot , kisebb lett de meg mindig ugyan ott van.

Lehetseges, hogy ha elkezdem.az uj fogamzasgatlot rendben jon es elmulik?

Hamarosan mutenek,( mas mutettrol van szo) ha vesznek tolem vert, vizeletett az kimutatja ha fertozes?


2017. aug. 5. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell magadat hülyeségekkel diagnosztizálgatni, meg rákenni mindenfélét. Tessék nagyon gyorsan másik nőgyógyászt keresni, mert ennek amit leírtál köze nincs a méhszájsebhez valószínűleg. Ha méhszájsebed van, azt nem tudod kitapintani. Alapból a méhszájadat is csak minimálisan. Azért kisebb meg nagyobb, mert a méhszáj a ciklusod során folyamatosan változik, hol fentebb, hol lentebb van stb.

De alapvetően ha mégis az lenne, a fogamzásgátló miatt alakulhat ki általában. Szóval ha jót akarsz magadnak akkor ne szedd. Plusz nem szabad piszkálni. Önmagában véve tünetet ritkán okoz, minél többet piszkálod annál később gyógyul.

A másik, az első ilyenkor a hüvelyflóra visszaállítása, úgy gyógyul a leggyorsabban. Amit te nagyon csúnyán kiöltél a Canestennel meg a különböző kenőcsökkel, nyilván a Ph-d is oda van. Szóval otthoni kezelgetés helyett keress egy normális nőgyógyászt.

2017. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom.

Lehet hulye kerdes de huvelynel alatta vagyis a gatnal, mehszajnal, sebbes.. es nagyobb bor darab ami eddig nem volt ott, de mostanaban a rossz fogamzasgatlo miatt tobbet mensiztem es a sok tampon hasznalattol is lehet ??? Huvelyfloran es a ph-n h tudnek segiteni?

Most nem kennem, megvarom a mensit wa az uj gyogyszerrel is varom egy hetet hat ha.

Nem szivesen megyek nogyogyaszhoz kicsit nagyon felek :D

2017. aug. 6. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Te jóóóóóóó isten a méhszájad a hüvely belsejében van... most vagy én értettem félre vagy te nem vagy tisztában az alapvető emberi biológiával... Azt a kva, és az ilyen szaporodik...

Menj el nőgyógyászhoz.

2017. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmm. Erdekes eloitelet.

Mi az h "ilyen"? Miert milyen? Aki meg tapasztalatlan talan "nem ert dolgokat" es mer kerdezni, beszelni rola?

Erdekes en eleg sok esetett hallottam. Rokonok baratok.

"Azt kva" hat mesz a "kva anyadba okoskodo nyomerek"

2017. aug. 7. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de alapvető dolog egy nőnek, hogy minimum tudom hogy a testem hogy működik meg hogy a méhszájam nyilván a méhemnél van... ez nem tapasztalat kérdése.
2017. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!