Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik rendelest kell felkeres...

Melyik rendelest kell felkeresni hugyuti fertozes gyanuval? Nogyogyasz, urologus, haziorvos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Menzesz elott szeretkeztunk a parommal, es mar masnap fura erzes volt ott lent. Masnap este ujra szex, na onnantol borult minden. Most mar megjott egy oraja, de folyton pisilnem kell. Szerintem barnas a vizeletem is, de a mensitol nem latom biztosra.

2017. márc. 6. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Urológus
2017. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen. De mensi után majd.
2017. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De megorulok a folyamatos vizelesi ingertol. Valami otlet az enyhitesere?
2017. márc. 6. 22:49
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Első körben háziorvoshoz kell menni, pontosan azért mert csak gyanúd van rá, de nem vagy benne biztos. Majd ő eldönti, hogy igényel-e szakorvosi kezelést, vagy ő is meg tud gyógyítani saját hatáskörén belül (meg tud).
2017. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Akkor menj el, de vehetsz gyógyteakeveréket is rá, csak nem fognak tudni vizelettesztet csinálni.

Menjetek a fiúddal, mert őt meg lehet vizsgálni, és neked is ugyanaz a kórokozód van.:)

2017. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A plane, hogy ovszerrel szeretketunk. :(
2017. márc. 6. 23:07
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Az nem jelent "semmit", csak csökkenti a fertőzés valószínűségét.

Elég, ha nem mostál te kezet együttlét előtt vagy a fiú mostalan kézzel nyúlt hozzád, vagy gombás a lába, és belefetrengtetek, vagy szedtél antibiotikumot, bármi.

2017. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Meg sohase volt ilyenem. Nagggggyon rossz erzes. Lehagytam, hogy pisiles vegen meg egy jot fel is hasit. Most vettem be tozegafonya tablettat. Sajnos holnap nem tudok elmenni az orvoshoz, de ez irto gaz.

Ha valakinek van ilyen, utana gyakoribb?

Most voltam pisilni. Miutan befejeztem a legveget wc papirra engedtem. Rozsaszin. Tehat nem a menzesz. Na de kerem. Mi az ami ennyire durvan kepes fertozni. Ket nap alatt veres vizelet? Nem tulzas ez kicsit?

2017. márc. 6. 23:22
 9/19 anonim ***** válasza:
Bármilyen bakteriális vagy gombás fertőzés, ami fogamzásgátló vagy vagy antibiotikum hatására is kialakulhat, illetve bármely nemi úton terjedő betegség.
2017. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a háziorvosod, hogy ezzel a problémával mennél, valószínűleg kérni fog vizeletmintát is. Aztán majd ő megmondja, hogy hova kell tovább menned.

Tőzegáfonya készítmények nagyon hatásosak az ilyen húgyúti panaszokra (tea vagy kapszula), mást nagyon nem tudsz vele csinálni, főleg, ha pont megjött. Egyébként javasolnám a kamillás ülőfürdőt, ha meg tudod oldani.

2017. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!