Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szemölcs tapasztalatok?

Nemi szemölcs tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy ezzel nem nőgyógyászhoz, hanem bőrgyógyászhoz kell fordulni. Igazából egy icipici dologról beszélünk, ami évek óta ott van, csak most, ahogy olvasgattam, rájöttem, hogy jobb lenne eltüntetni (szerintem barátom még észre sem vette, pedig 4 éve "látja"). Méhnyakrák szűrésem P2, van egy kis méhszájsebem, de ugyanazt a diagnózist kapom 4 éve, így rák témában "nyugodt vagyok". Illetve azt is olvastam, hogy ezek a szemölcsök ártalmatlanok, főleg, hogy nem is terjed abból az egy pontból nagyon régóta.

Hogyan távolítják el/kezelik az ilyesmit? Bőrgyógyász a megoldás, ugye? Vagyis bőr és nemibeteg gondozó, de bőrgyógyászhoz kell bejelentkezni úgyis.

23 éves vagyok és eddig 2 partnerem volt, de szerintem még előttük megvolt ez a kis kinövés.


2017. aug. 6. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Na most attól függ, hogy néz ki a szemölcsöd.

Ha ilyen, akkor nőgyógyász:

[link]


Ha inkább ilyen, akkor bőrgyógyász:

[link]

2017. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a bőrgyógyászaton segítőkészebbek, többet foglalkoznak a betegekkel. Nem sz.-ják le magasról, hogy baja van meg hogy meggyógyul-e.
2017. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!