Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcs fagyasztásos kezelésé...

Szemölcs fagyasztásos kezeléséről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy ideig verrumallal kentem majd megint elmentem az orvoshoz aki azt mondta jobb lett de szerintem csak kedves akart lenni mert nekem nem tűnik jobbnak.

Aztán eszembe jutott hogy már van a gyógyszertárakban ilyen házilag használható szemölcs fagyasztó, de anyám szerint kamu és nem akar venni ._.

Valakinek tapasztalat?



#bőr #szemölcs fagyasztás
2015. dec. 13. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Helo, nekem volt évekkel ezelőtt, és próbáltam a gyogyszertarban kaphato szerrel kezelni. A nevére nem emlékszem,de ez egy fagyasztásos modszer volt, a spray lehütötte a szivacsot es azt kellett a szemölcsbe nyomni, ami igy elvileg lefagyasztja. Nekem nem szedte le, de az én szemölcsöm akkor már eléggé elfajzott volt. Azután mentem börgyogyaszatra, ahol kb 2-3 kezeléssel teljesen eltünt, igaz belekerült pár ezer ft-ba de nem sajnáltam rá. Ha nem túl mély a szemölcsöd, akkor a gyogyszertári használhat, ha csúnyább és persze több is van, akkor börgyogyaszatra menj és nem érdemes halogatni.
2015. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használtam, de eredmény nélkül.
2015. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, adok egy próbát a dolognak mert emlékszem még nagyon fiatal koromban volt egy a lábamon, nem is zavart, de anyám erőltette hogy menjünk dokihoz, aki lefagyasztotta, és akkor hatékony volt.
2015. dec. 15. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!