Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem voltam nőgyógyásznál,...

Még nem voltam nőgyógyásznál, mert kerülni akartam nem volt semmi problémám sem, de most van. Nőgyógyászról lenne pár kérdésem. Kell e beutaló nőgyógyászhoz háziorvostól?

Figyelt kérdés

Honann tudjam hova kell mennem ,ez körzethez van kötve?Vagy bárkihez mehetek?Kell időpontot kérni vagy akkor megyek amikor akarok?Pénzbe kerül?19L

Köszönöm a válaszokat előre is!


2010. máj. 23. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
SZTK rendelés ingyenes.
2010. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából ez volt az a kérdés, amire a válasz kevésbé fontos nekem ,mint a töbinél.:)
2010. máj. 23. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

először is válasz magadnak orvost, kérdezősködj barátnőktől, asszisztensnőtől, vagy beszélgess a dokival, nézd meg szimpatikus-e


nem kell beutaló


időpontot kell kérni viszont a legtöbb helyen


vegyél szoknyát vagy hosszú felsőt (én pl mindig szoknyában megyek, a fehérneműt és a cipőt az öltöző részben leveszem és zoknit húzok, úgy megyek a vizsgálóasztalhoz.


a nőgyógyászat senkinek sem kellemes élmény, de nem fáj és a doki nem a nőt, hanem a beteget látja benned...női orvosok is vannak, ha esetleg kellemetlen férfihoz menned..


előtte menj el pisilni, 48-órán belül előtte még gumival se szexeljetek, és min egy héttel előtte tilos irrigálni ill hüvelytablettát használni


[link]

2010. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Adok pár tanácsot vagy szoknyába v. hosszű felsőbe menj,mert az valamennyire takar.Ha szűz vagy akkor 2 módón vizsgálhatnak meg,vagy végbelen keresztül,vagy hüvelyi úton,válaszd a hüvelyit,de ha problémád van akkor úgy is az lesz.

Általában a rendelőn belül van a vizsgáló ez egy függönnyel elválasztót pavilon,szóval ott szokott az ember alul levetkőzni,de ha mégis külön öltöző helység lenne,akkor ott öltözöl le,de alsónemű maradhat rajtad,amig az asztalhoz nem érsz.Én sem mennék be meztelen fenékkel a dokihoz.Ja és kérheted hogy vizsgálat alatt csak a doki legyen bennt nálad,sok csajt engem is zarvarna ha ilyen kellemetelen vizsgálatnál ott lenne még egy 3. felesleges személy.

mindenképp közöld hogy szűz vagy.

2010. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!