Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felszivodhat magatol a petefes...

Felszivodhat magatol a petefeszek ciszta?

Figyelt kérdés

Olyan kerdesem lenne, hogy fel e szivodhat a petefeszek ciszta magatol, es hogy kb mennyi idon belul, alul leirom mit irtak a leletembe megirnatok nekem hogy melyik jelenti a cisztat h mekkora?

voltam dokinal aki megallapitotta, hogy Pcos vagyok.

a leletembe az van irva, hogy 30mm avf-ben homogen falszerkezetu, benne 1,2mm es nyalkahartya abrazolodik.


2017. aug. 6. 18:56
 1/4 A kérdező kommentje:
ja es utanna elmentem masik dokihoz aki azt mondta nem lat cisztat. ezert kerdezem h fel e szivodhat magatol
2017. aug. 6. 18:57
 2/4 anonim ***** válasza:

igen.

Nekem mandarin nagyságú cisztám volt, amit észre sem vettem volna, ha nem okoz gondot, azaz elkezdett mensturáció első napján ömleni (a WC-ről nem bírtam 15 percig felállni) a vér belőlem. Rohanás a dokihoz, aki vetélésre tippelt.

Aztán az UH kimutatta a mandarin nagyságú cisztát.

Mivel mire a dokihoz értem már normális volt a vérzés így várakozó álláspontot beszéltünk meg, ha nincs panaszom akkor 3 hónap múlva kontroll. Addigra tökéletesen elmúlt!

2017. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pcos-t alapitott meg mert hogy latott cisztat. a masik doki akihet elmengem aztmondta nem lat cisztat es h pcos sincs...akkor most mit csinaljak?

esetleg te ertesz ehez a Pcos dologhoz? mert csinaltattam 3 pontos inzulin merest amibol kimutassa hogy van e IR vagy nincs.

mert IR nelkul Pcos nincs. es ha nincs Ir em akkor pcom se

2017. aug. 6. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
A ciszta jön - megy. Igen, könnyedén felszívódhat.
2017. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!