Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6,4x6,5ös petefészek alatti...

6,4x6,5ös petefészek alatti ciszta összeeshet, vagy felszívódhat?

Figyelt kérdés

Most voltam nőgyógyásznál,ő azt mondta várunk két hétig,felírja a PROVERA 5mg-t,mert azzal a panasszal mentem,hogy nem jön meg.

Azt mondta,attól majd összeesik,és onnantól 2 hónapig várunk,és ha nem csökken a mérete,vagy nem tűnik el,akkor műtét.Nagyon félek!:'(

Csak kíváncsi vagyok tapasztalatokra,véleményekre.Kérlek,segítsetek!:(


2012. febr. 21. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát... határeset, elvileg 4-5 cm fölött műtenek, de a nődokid rendes, adott még egy esélyt. Reménykedjünk.
2012. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia Kedves kérdező !

NE pánikolj.

Egy cipőben járunk, hiszen nekem is petefészek cisztám van.

Az orvos közölte velem, hogy ez kijön menstruációval.

Mindig kijött, ez tény, de mindig vissza is termelődött.

Visszamentem ultrahangra, és az orvos a szemembe mondta hogyha megműt, akkor kiveszi a petefészkeim, és nem lehet gyerekem.

Azt hittem megpofozom..:D

Annyira megijedtem én is, aztán elkezdtem nem foglalkozni vele.

Nekem elmúlt, nagyon néha még érzem hogy fáj, de nincsen semmi...

2012. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) ♥
2012. febr. 25. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, hanem meg szeretnék kérdezni valamit. Nekem folyton kimaradozik, legutóbb 4 hónapja jött meg. Nagyon félek, hogy nekem is cisztám van. Ha ebben a hónapban sem jön meg, akkor el kell mennem nőgyógyászhoz.

Neked hogy volt? Leírnád?:( Köszi

2012. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!