Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos-t és IR-t állapítottak...

Pcos-t és IR-t állapítottak meg nállam de orvos nélkül maradtam, kit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Kissé hosszú a történetem, 9 évesen kezdtem el menstruálni, azóta nem is igazán volt állandó a vérzésem.Valahogy elteltek az évek és 16 évesen kezdtem az egyre elmaradó vérzésem miatt "nyomozni".Aztán pár évvel később kiderült PCOS és IR. Ezt az sztkban már fogalmam sincs ki állapította meg.Beutalt a klinikába Valkusz doktornőhöz ott Merckformint kaptam hetekre bontva azután felhívtam hogy mi legyen a hetekre bontás után " flegmán" válaszolt ami miatt (illetve a a gyógyszer okozta dührohamaim valamint a székrekedésem és az állandó alvás és fáradékonyság miatt) úgy döntöttem leállok a gyógyszerrel és bánatomban homokba dugom a fejem, soha többé nem akartam látni azt a nőt úgy éreztem nem vesz sem engem sem a problémámat komolyan . De ez így nem mehet tovább... Nem vagyok szegedi (15kmre lakok) az összes helyet ahol kezelhetnének klinika, sztk, félek hogy Valkuszhoz irányitanak újra . A Mávban pedig nem fogadnak sajnos a lakcimem miatt ... Kilátástalan vagyok..semmilyen segítséget nem találok hiába is kerestem , semmi támogatás..

2017. aug. 8. 12:34
 1/1 anonim válasza:
Sajnos orvost nem tudok Neked tanacsolni, mert nem Szegeden es kornyeken elek. Viszont orvos nelkul is tudsz tenni az ir es a pcos ellen. Keress ra a 160g-os dietara, kezdj el kardiozni es lehet nem is kell gyogyszert szedned. Tulajdonkeppen ezt mondana el egy nornalis orvos is. Ha nem sulyos az ir-ed, akkor gyogyszer nelkul is elmulik a pcos. Mert ugye a pcos-t az ir valtja ki. Ha szeretned privatban tobbet irok errol. En 5 ev sikertelen probalkozas utan esten teherbe tavaly. Senki nem tudta megmondani mi bajom. Neten kutattam ejjel-nappal meg rabukkantam erre. Elkezdtem a dietat es a testmougast es mire dokihoz ertem ra 1 honapra kb, mar terhes voltam.
2017. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!