Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kilencedik évfolyamban gerincf...

Kilencedik évfolyamban gerincferdülést állapítottak meg nálam és hevedert írtak fel rá, amit én egyáltalán nem hordtam. Most 11. évfolyamban az iskolai VÉDŐNŐ azt mondta nincs gerincferdülésem. Ezek szerint elmúlt vagy lássa inkább orvos is?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy volt. Azóta nem sokat, de azért sportoltam. elképzelhető, hogy magától elmúlt? A barátomnál is így volt. Nagyon nem szeretnék ortopédiára menni... :(

17/L 174cm/63kg (már ha ezek számítanak:D)


2009. júl. 1. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nézesd meg..az nem fáj, de legalább biztos leszel
2009. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézetni,nehogy késöbb gondod legyen.lehet az első doki volt tul ovatos,aki azt mondta h g.ferdülésed van,vagy akkor is ortopédiára küldött??ugyanis elég nagy mértékünek kellett lennie ha hevder kellett volna hordani.

Attol függ mit sportolsz,javulhat,lehet előtte gyenge volt a hátad,hanyag a tartásod,és ezen is javitott sport.

2009. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Állítólag nekem is volt de mára szerintem elmúlt,igaz hogy tudatosan feszült háttal járok de az nem azért van :D Bár anyám szerint még most is gerincferdülésem van de hülye szegény :)
2009. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!