Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan készültő fel a nőgyógyá...

Hogyan készültő fel a nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Pl.: mennyi idővel kell előtte zuhanyozni?

2017. aug. 8. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mielőtt indulok leborotválom, bekenem krémmel. Ezzel ugye megvolt a tisztálkodás is. Hülyeség h mennyi idővel előtte, mert akkor mikor elindulsz, vagy aznap reggel, amikor időd van rá. Ne büdösen kétnaposan menj hozzá ennyi a lényeg.
2017. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én általában helyben lezuhanyzom, a lényeg hogy rúzs és szempilla-spirál legyen rajtad!!!
2017. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Régen mindig közvetlen idnulás előtt zuhanyoztam. amióta dolgozni járok, ez nem megy, szóval a sima esti fürdés, normál intim higiénia mellett megyek munkából másnap nőgyógyászhoz.

Miatta nem szoktam külön borotválkozni, nem jelezte még, hogy kellene :D vagyis azért télen a lábamról a subát leszedem, ha már egyszer neki kell vetkőzni az orvosnál, de csak a saját komfortom miatt. a szeméremszőrzetemet csak annyira tartom karban, amennyire a párom is igényli itthon (fazonra és rövidre vágva).

Ha melóból megyek, sokszor papucsot is viszek magammal, mert abba könnyebb, gyorsabb beleugrani vetkőzés után, meg mégsem a batár bakancs lóg ki a kengyelből.

Általában hosszított fazonú felsőt veszek fel, de megesik, hogy nem jut eszembe. Ilyen szempontból nem vagyok szégyenlős.

2017. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
..ja és csillámport, kihagytam. Volt egy sztori amikor ráült a türcsire amiben csillámpor volt és a nőgyógyász röhögőgörcsöt kapott miért dekorálta ki magát!? :D
2017. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amúgy meg -2-es elvetemült vagyok megint..- ha zavar akkor

én úgy szoktam viszek magammal nedves törlőkendőt és mivel ott is kell vécézni előtte..azzal áttörlöm...ha pl. munka után mész akkor is ez a verzió elég !! jó sok törlőkendővel..

hidd el láttak olyat már ők..sok-sok csúnya dolgot, nyugi!

2017. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

legutóbb pl úgy mentem, hogy éppen véreztem. nem sokat számított volna, hogy mikor zuhanyzok előtte.

nem ez a lényeg... általános higiénia elég. hidd el, sokan vannak, akiknek eszébe sem jut fürdeni, nemhogy a vizsgálat előtt, de mér azon héten sem :o

2017. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont ami fontos, hogy ne intim mosakodót meg stb-t használj, csak sima vizet. A hüvelyöblítést pedig felejtsd el (mondjuk alapból is, nem csak nőgyógy előtt), mert befolyásolhatja a kenetvétel eredményét.
2017. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző nap este megfürdesz és másnap egy tisztasági kendővel megtörölgeted magad az épp elég. Nem érdekli, hogy borotváltál-e vagy sem. Viszont hüvelyöblítést ne végezz előtte.
2017. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!