Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hová lehet ingyenes nőgyógyász...

Hová lehet ingyenes nőgyógyászati vizsgálatra menni Budapesten?

Figyelt kérdés

8. kerületbe vagyok bejelentve ideiglenes lakcímként, és próbáltam időpontot foglalni a Szent Kozma Egészségügyi Központba, de azt a választ kaptam, hogy nem tudnak időpontot adni, mert nincs szabad időpont..

Általános vizsgálatra szeretnék menni, most mennék először nőgyógyászhoz, így nem igazán vagyok képben, hogy milyen lehetőségeim vannak, hová tudnék menni?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. márc. 23. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyileg illetékes szakrendelőbe és ez a VIII.ker-ben a Szent Kozma. Időpontot adniuk kell,de lehet,hogy sokat kell rá várni. Máshová viszont ingyenesen "csak úgy" nem mehetsz.
2017. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Szent Kozmába nem adtak, ahogy leírtam fent, mert "nincs szabad időpont". Mondjuk nem tudom ez mit jelent, mi az, hogy nincs szabad? Valamikor csak lesz...
2017. márc. 23. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,olvastam amit írtál,de olyan nincs,hogy soha nincs időpont. Ahogy írtad,valamikor kell,hogy legyen. Mivel panaszod nincsen ki is tudod várni az időpontodat.
2017. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!