Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miért nem jött...

Szerintetek miért nem jött meg? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

5.-én kellett volna megjönnie, de semmi. Terhes teljesen biztos, hogy nem vagyok, ugyanis nem voltam senkivel olyan időtartamban, ami számítana. Nem is voltam beteg az elmúlt hónapokban, szóval biztos nem betegség zavart be.


Egyébként teljesen úgy éreztem magam mintha meg akarna jönni - a hangulatom is teljesen olyan volt, görcsölt kicsit a hasam, tényleg minden, mint szokott, csak nem jött meg.


A hüvelyemben és körül amúgy elég égető érzést érzek (de nem piros, és vizeléskor se fáj), de ezt is gyakran szoktam menstruáció előtt.


20 éves vagyok, kb. 5 éve teljesen rendszeres a ciklusom, sose maradt ki, és 1-2 napnál többet sose késett, szóval most eléggé beparáztam, hogy mitől lehet.


Mikor szükséges feltétlenül orvoshoz fordulni? Meddig normális ha késik?


2017. aug. 9. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ettél máshogy,mint szoktál? Pl. szója okozhat késést.
2017. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit takar az olyan időtartam? Hónapokat? Mert ha nem , akkor, ugyan nem akarlak ijesztgetni, de a helyedben csak egy negatív teszttől tudnék megnyugodni.
2017. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem ettem máshogy.

Igen, már lassan fél éve szakítottam a párommal, és azóta nem:)

2017. aug. 9. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor stressz, fogyás, diéta, megerőltető mozgás a tippjeim.
2017. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, ugyan ezekkel a "tünetekkel", meg elég sokan körülöttem. Én erre a nagy hőségre gondolnék leginkább. Nekem mindig bekavar, nyáron sose jön meg rendesen, egyébként meg percre pontos mindig. Egyébként 1-2 hét késés még normális lehet, ha nincs más tüneted és nem vagy terhes.
2017. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!