Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyilaló érzés a hüvelyemben....

Nyilaló érzés a hüvelyemben. Normális?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 11 éves koromban jött meg először. Eddig csak menstruáció alatt éreztem ezt a kegyetlen érzést, de mára már lassan a minden napjaim részévé vált. Pontosabban nyilal, mintha késsel szúrkálnának. Nem tudom, hogy miért, semmilyen égő érzést nem értek ott lent, nem csíp, semmi. Nemi életet természetesen nem élek, nem is éltem. Nem szoktam ráülni nyílvános wc-re. Nem tudom, hogy ez mitől lehet. Vannak esetleg valamilyen ötleteitek? Vagy valami, ami csillapítja ezt a fájdalmat. Anyámmal nem tudok ilyenekről beszélni, ő még akkor is rárakja a kezét a szememre, ha a tv-ben nyelves csók van. Szerintem azt sem tudja, hogy tudom mi az a hüvely. Ezért kellemetlenül érezném magam felhozni ezt a témát. Nőgyógyászhoz nem nagyon akarok menni, mert ahhoz is bekéne avatnom anyát. Meg amúgy is szőrös vagyok ott, tehàt fel sem vàllalom magam így.
2017. aug. 10. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott néha.

A nőgyógyász meg szerinted nem látott még szőrös puncit? Sőt öreget is látott már. Meg beteget is.

Ha továbbre is nyilal elkéne menni, lehet nincs semmi de azért az orvos tud biztosat mondani. Esetleg kérj meg valakit aki elmenne veled.

2017. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hüvely gyulladás produkált ilyen tüneteket. Jó lenne pedig, ha beszélnél anyukáddal.
2017. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!