Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap nem volt semmi bajom,...

Tegnap nem volt semmi bajom, ma hajnalban pedig úgy keltem fel, hogy nagyon fáj a puncim ( szerintem a hugycsövem ), mert sokszor volt vizelési ingerem, pisiltem is egy kicsit, de nagyon fájt. Ez felfázás? Vagy valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés

Most nem fáj annyira, éppen kibírom, de lenne valami krém vagy valami ami enyhítené a fájdalmat? És légyszi írjátok meg azt is, h csíp-e vagy kellemetlen-e.


Kiskoromban volt egy rossz emlékem, mikor fájt a nunim ( kb 10éves lehettem) és anyum bekente valamivel, de borzasztóan csípett, utána alig bírtam kimosni/lemosni. És ezektől a kenceficéktől félek! :(


Köszönöm előre is a válaszokat!


2008. okt. 19. 13:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! nem is hallottam erről az áfonyás dologról... :) de megfogadom a tanácsot! :)
2008. okt. 19. 21:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Vegyél Urogint a patikában, nekem segített többször, de az a ...cillin végződésű az igazi. Tíz darab /5 nap, 2 tabletta/ kettőezerötszáz forint! Most tudtam meg a dokitól, hogy a tisztasági betéttől is megkapható!
2008. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hú, köszönöm a tanácsodat! Amugy Én nem használok tisztaságit... csak ritkán...
2008. okt. 20. 14:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt ilyenem.Rettegtem,ha már éreztem egy kicsi fura érzést,mert féltem,hogy felerősödik.Menni sem bírtam,mindig kikellett hívni az orvost.A lényeg:sokat kell inni,mert a lappangó vizeletben van a baktérium.Érdemes óránként pisilni,fő,hogy színtelen legyen a vizelet.Ha nagydolgodat végzed,mindenképp úgy töröld ki a feneked,hogy ne a hüvelyed felé húzd a papírt.És utána töröld meg nedves toalettkendővel.


Nekem már vérdarabok jöttek ki,azt hittem,beledöglök,úgy fájt.És a cickafark,kamilla.

2008. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Nekem is így van, alig bírok menni, de körültakarom magam 2takaróval és még ugy is érzem, de ha felállok vagy menni kell, borzasztó! :( Már elegem van ebből az egészből... :( és az a furcsa, h reggel a legrosszabb, este meg mintha semmi bajom nem lenne... :O


köszönöm a tanácsokat és, h írtál!!!

2008. okt. 26. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!