Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami bajom ebből?

Lehet valami bajom ebből?

Figyelt kérdés
Már vagy másfél éve evészavarban szenvedek. Ez miatt nagyon rendszertelen a menstruációm. Az utóbbi időben már nem is jött meg. Lehet valami bajom ebből? És a későbbiekben lehet majd gyerekem?

2017. aug. 12. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ezt sajnos előre nem lehet megmondani. Ha jól tudom ilyenkor azért áll le a menstruáció, mert a tested nem lenne elég erős kihordani egy gyereket. Szerintem ha rendbe jön az evészavarod és hízol egy kicsit, akkor újra meg fog jönni, de biztos rendszertelen marad egy darabig. Mindenképpen próbálj meg az evészavarból kigyógyulni, tudom hogy nagyon nehéz. Nem tudom milyen kezelésre jársz, remélem találtál jó pszichológust. De ha más nem, akkor az motiváljon, hogy lehessen később egészséges gyereked. Sok sikert kívánok a gyógyuláshoz :)
2017. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!