Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ebből bajom? Mit gondoltok?

Lehet ebből bajom? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval, ma vagyok a mensim 2. napján és általában a 4. napig nagyon szoktam görcsölni. Természetesen most is. Egy 10-es skálán olyan 7-8. És nagyon zavaró, néha rendesen levegőt kell mélyen vennem meg lihegnem, mert olyan erősen húz/görcsöl. Gyógyszert nem szedek rá, mert nem akarom mérgezni magamat "csupán" egy egészséges dolog miatt. Elég megerőltető azonban a napom, emelgetnem kell nehéz dolgokat, nem állhatok meg nem is akarok, de így elég rosszul érzem magam, mégis csinálnom kell. Az lenne a kérdésem, hogy lehet abból bajom, ha nem kímélem magamat és eléggé megerőltetem ilyenkor?
2012. szept. 21. 05:09
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor a legjobbb a pihenés lenne.
2012. szept. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Bajod nem igen lehet, de azért kímélhetnéd magad ilyenkor.
2012. szept. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mozgás vérbőséget okoz, ami csökkenti a görcsöket. Ha tudsz mozogj, de nem biztos, hogy a nehéz dolgok emelgetése ebben az esetben olyan jó.
2012. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bajod szerintem sem lesz. Bár én nem értem hogy vagy képes elviselni a fájdalmat, de nyilván ezt csak te érzed. Nekem "csak" az első pár órában szokott fájni igazán, de akkor én csak fekve és gyógyszereket beszedve vagyok képes létezni. Ha gyógyszert nem akarsz szedni, akkor ihatnál például teát, a kamilla és a cickafarkfű tea is jó állítólag. Ha érdekel, nézz utána .:)
2012. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!