Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt? Lehetséges...

Mi okozhatja ezt? Lehetséges hogy a páromnak folyamatosan fertőzése van és tőle kapom el újra?

Figyelt kérdés
Visszatérő gombás fertőzésem van.Tavaly az egész telet-tavaszt végig szenvedtem vele.Párom is elment urológushoz,ő is kapott gyógyszert.Tünetei nincsenek.Azóta nekem sem jelentkezett mostanáig.Canestennel kezeltem ki magam,már tünetmentes vagyok,de együttlét közben még mindig fáj.A fertőzés előtt is tapasztaltam már a fájdalmat.Kezd nagyon megijeszteni.Néha olyan érzésem van mintha együttlét közben beleütközne valamibe odabent.
2017. aug. 13. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Párodat eltudtad küldeni orvoshoz te miért nem mentél el??? Canestened meg kend a hajadra annyit is ér. Menj el nőgyógyászhoz és kezeltwsd ki magad normálisan mert nem fog megszünni.
2017. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, lehet Canestein helyett más kell, esetleg szájon át szedhető gyógyszer és hüvelykúp is.
2017. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem is gombád van, erre gondoltál esetleg? Simán lehet bakteriális fertőzésből származó felszálló fertőzés is, vagy méhgyulladás, kismedence gyulladás, bármi. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, utána pedig ha tenyésztés után kiderül a valódi kórokozó, akkor párodnak is egy újabb kezelés.
2017. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!