Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan fajnak a melleim....

Folyamatosan fajnak a melleim. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Akarmit csinalok, mindig ha egy kicsit is hozzaer a kezem, faj. Kb 1 hete erzem. Azert is rossz mert sportolo vagyok, es nem tudok kondizni mert egyszerűen nem birok mert nagyon faj. 13 eves vagyok. Lehet attol mert nő? 2 het mulva kene megjonnie

2017. júl. 3. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól is lehet mert növésben vannak,vagy mert megerőltetted a mellizmaidat,ilyenkor nem tesz jót a kondizás,de a közelgő menzesz miatt is lehet.
2017. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, és vannak osztálytársaim, akik ezért panaszkodnak. Egy idő után elmúlik, ne aggódj. Természetes dolog, ha nöbésben vagy, főleg ha sportolsz.
2017. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ReGina... ***** válasza:

Igen az előttem válaszolók mind jót írták, én csak kiegészíteném.

Nekem pl. Emlékszem hogy miután megjött a legelső menstruációm állandóan fájt a mellem, és előtte is.

Azóta is fáj ha a menzesz előtt állok kb. 1 héttel már érzem hogy beduzzad és érzékeny lesz.

Ilyen típus vagyok.

21/L

2020. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nikolett válasza:

Velem is el van de már kb 1 éve érzek mind2 mellembe fojamatos fájdalmat!Ez ugye nem mellrák!?

12 éves lány vagyok!

2022. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 évesen interneten kérdezni,a helyett hogy elmond édesanyádnak,és segítsen.. mi nem tudunk. De ő tud segíteni neked!


Utolsó kommentelő 12 évesen mellrák? Ugye most csak viccelsz??? Fejlődik a szervezetetek! Teljesen normális. Majd 20 éves kortól félj,és járj mammográfiàra. Igaz a komment több mint egy éves remélem azóta anyukáddal te is beszéltél! És megoldódott.

2023. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!