Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ilyen fertőzésre elég a...

Egy ilyen fertőzésre elég a canesten kombi?

Figyelt kérdés

Antibiotikum kúra alatt és után használtam hüvelyflór visszaállító tablettát de úgy tűnik nem jött be, a kisajkaim pirosabbak és érzékenyek és fehér váladék is van (nem büdös, legalább is nem rosszabb mint amilyen egy átlag meleg nap után szokott lenni) viszont mikor legutóbb volt gombás fertőzésem az sokkal rosszabb volt, viszketett, büdös volt, több volt a váladék, jobban fájt, azt kikezelte a canesten kúp és valami szájon át szedendő, akkor erre a meglehetősen enyhébbre elég lenne a komni?

Elmennék nőgyógyászhoz de magándoki és legközelebb szerdán rendel.


2017. aug. 13. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Ez lemardt

Addig pedig félek hogy súlyosbodnának a tünetek.

2017. aug. 13. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a canesten kúp és az antibiotikum kúra között? Szerintem a hüvelyflóra visszaállító tablettától is lehet enyhe irritáció. Várjál pár napot. Ne vegyél be semmit, ne használj semmit, amikor mosakodsz ne mosd meg azt a részt tusfürdővel, se szappannal. (Ha nagyon rossz egy kis kamilla teás lemosást ajánlok.)
2017. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb 2 év :)

A kapszulát már abbahagytam pár napja, azóta erősödik, néha kicsit olyan érzés is mintha kicsípte volna a vizelet (bár lehet attól van mert irritált ott a szövet a pisi meg ugye csípi a sebet)

2017. aug. 13. 19:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és "ott lent" saforelle intim mosakodót használok, a hüvelyben pedig semmit de az elmúlt 1-2 napban beismerem lusta voltam megmosni :/
2017. aug. 13. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz az általad leírt szer.
2017. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!