Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem menstruálok mit tegyek?...

Nem menstruálok mit tegyek? Lehet az idegességtöl? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már mult évben elöfordult hogy 5 honapig nem mensiztem és idén is ez a 3. alkalom hogy nem jött meg . Szűz vagyok még. Nem állt be a mensim még pedig már több mint 3 és fél éve mensizek.

2017. aug. 14. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ne fordulj orvoshoz, foleg ha szuz vagy meg. En is igy jartam, a menzesem 26 eves koromra allt be, de mar 16 evesen hormon tartalmu gyogyszereket, fogamzasgatlokat szedetett velem a nogyogyasz, noha szuz voltam, azzal az indokkal hogy beallitsa a menstruaciomat. Az ugyan nem allt be, de mivel tul koran kezdtem el ezeket a hormonalis gyogyszereket, igy a mehem kisebb lett mert nem fejlodott ki teljesen, es az elso gyerekem koraszulott lett, es a tobbit is alig tudtam kihordani.

Pedig ha vartam volna a dolog kesobb magatol beallt volna. Egyebkent vannak olyan nok is, akiknek soha nem all be a menstruaciojuk, es egesz eletukben rendszertelenul menzeszelnek, olyan ismerosom is van, akinek felevente jon csak meg. Mit tud vele kezdeni az orvos? Semmit, kiveve mikor gyereket akar, akkor adnak peteerest serkento gyogyszereket, de amugy nem sok mit tudnak csinalni, mert egy eleten at nem tomhetik hormonokkal.

2017. aug. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!