Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a fajta barnázás,...

Normális ez a fajta barnázás, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy éve szedek fogamzásgátlót. Múlthét szerdán amikor a levél utolsó szem gyógyszerét szedtem be barna folyást tapasztaltam. Másnapra elmúlt. Vasárnap kellett volna megjönnie délután, de szombat késő este már a jelét mutatta, hogy megjön. Meg is jött utána rendesen, csütörtökig tartott. Pénteken barnáztam, szombaton semmi, és vasárnap szintén barnáztam. Ma eddig semmi nem volt. Tegnap négy órával később vettem be, de egy év alatt soha nem tapasztaltam ilyet. Mikor megszáradt a bugyimon inkább sárgás krémes állagú folyásra hasonlított. De a wc papíron rózsaszín foltot hagyott. Most kicsit mintha égne a hüvelyem is. Nagyon aggódom.

2017. aug. 14. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindig rendszeresen szedted be, akkor nincs baj.

Mindegy, hogy melyik nap jön meg a szünetben, az a lényeg, hogy a 7 valamelyik napján megjöjjön. Természetes, hogy barnás, egyre kevesebb mindig a vérzés.

2017. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen rendesen szedtem. A négy órásnál nem késtem többet... az meg nem baj, hiszen 12 órán belül pótoltam. Persze, de az is normális, hogy egyik nap barnázok, másik nap nem, utána meg megint?
2017. aug. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!