Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a problémám, leírásban...

Ez a problémám, leírásban részlet, jó? :D

Figyelt kérdés

Észrevettem valamit a jobb mellemben. Kicsi kemény. Nyomogattam. Lehet, nem kellett volna, sőt biztos.Barnás dolog jött ki belőle, kevés, akkor, ha erősebben megnyomtam.

Most vettem észre, hogy azon a területen piros a bőr (gondolom be van gyulladva, vagy ilyesmi) és ha erősebben megnyomkodom a kemény részt, fáj.

Mit tegyek? Böngészni inkább nem fogok utána, mert úgyis halálos betegség jönne ki... :')


2017. aug. 14. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni, de azt mondanám, menj el orvoshoz, de lehet, hogy halálos betegséget mondana... :')
2017. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rosszul hangzik. Azonnal menj orvoshoz, ez komoly baj!
2017. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nagy csomó, és 14 évnél fiatalabb vagyok. Eséleyem van daganatra/mellrákra, vagy ez mellgyulladás?
2017. aug. 15. 00:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Inkább megnéztem a "gugli" allattomos világát.

Mellrák nem lehet.Az nem fáj.

Esetleg mellgyulladás. Vagy ciszta. Nem tudom eldönteni.

Orvosnak jobb szeme van hozzá.

Várok még pár napot vele.

Nagyon félek. :c

2017. aug. 15. 01:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne várj napokat, hanem menj orvoshoz!
2017. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, aki elkezdte papolni, hogy megváltozok, mert serdülök, de egy UH-ra -majd ha otthon leszek- az ottani orvos valószínűleg felír.
2017. aug. 16. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!