Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a problémám, hogy féléve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám, hogy féléve vagyunk együtt a barátommal, minden tökéletes. De ugye minden embernek van múltja. Volt pár sráccal/lánnyal . Titeket nemzavar? Sose éreztétek azt, hogy akik előtettek, volt az jobb lett volna? :\ (részlet alul) L/17

Figyelt kérdés
láttam pár ex barátnőjét, kavarópartnerét és akármelyiket néztem folyton az járt a fejembe,hogy ők sokkal szebbek nálam, és tudom,hogy őket nem szerette úgy de mégis kisebbségi érzetem van emiatt, hiába mondja el 1000x ,hogy "mindenkinél jobb vagyok számára" meg stb... úgy érzem,hogy nem felelek ,meg lehet hogy indoktalanul de nem tudok ezzel mit kezdeni..

2013. márc. 15. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
tehát biszex a párod? am ha őt nem zavarja akkor téged sem kellene h érdekeljen....fogadd el h neki csak te kellesz
2013. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a páromnak sok szép lánnyal volt dolga,engem nem az zavar,hogy szépek (én is az vagyok),hanem az,hogy hányan voltak. de végülis,ez a múlt,nem érdemes vele törődni,azt tudom,hogy nem lett beteg,ez a lényeg.

te se törődj vele,és hidd el,a külső nem minden

2013. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem bisex.. én se vagyok az :| bocsi ha megtévesztett a kérdés., de köszönöm.
2013. márc. 17. 18:31
 4/4 Vivaldi válasza:
De jó , minden nő azt gondolja magáról milyen csinos és szép :) De a rideg valóság azért más
2014. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!