Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 2 napja késik a menstruáci...

Már 2 napja késik a menstruációm pedig eddig mindig előbb jött meg minimum 3 nappal. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
(nem volt nemi kapcsolat) Nincs valamilyen módszer amivel elérhetném hogy megjöjjön végre?
2008. okt. 19. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit feszültebb voltál az elmúlt napokban,lehet kisebb hormonális zavar is.Ha semmiképp nem jön meg azért nézesd meg magad.De sztem ennyi nap még nem sok,nyugodj meg és várj türelmesen.Hidd el megjön az.
2008. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem pár hónapja kb. majd két hetet késett, és nem is voltam terhes. Utána pedig minden helyreállt, beállt a normális ciklusba. Úgyhogy szerintem nem kell aggódnod, légy türelemmel. Néha becsúszik ilyen is.
2008. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Okai lehetnek:

- pici hormonális zavar

- nagyobb fizikai megterhelés

- stressz

- lappangó betegség a szervezetedben, pl. torokgyulladás, megfázás, stb

- nőgyógyászati betegség: ciszta a méhben, petefészkekben

Utóbbi nem túl valószínű.

Olyan is előfordul, hogy 1-1 vérzés kimarad, ettől még lehetsz egészséges. Szerintem várj még pár hetet, majd menj orvoshoz, Ő tudni fogja, mi a teendő.

2008. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!