Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Császármetszés utáni összenövé...

Császármetszés utáni összenövések tünetei mik lehetnek?

Figyelt kérdés
6 éve volt a császármetszés. Az utóbbi időben egyre többször lát az orvos ultrahangon aggasztó dolgokat.

2017. aug. 15. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem nincs ilyen panaszom, mert természetesen szültem, de a barátnőmnek mostanában erős alhasi görcsei szoktak lenni, kórházban is feküdt emiatt. Az orvosa szerint lehet ez az oka. Műteni is fogják. Neked vannak tüneteid?
2017. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

időnként vannak szúrkálások, meg enyhe, rövid ideig tartó görcsök, de semmi extra, ami miatt orvoshoz szaladnék.

(tavaly voltam kórházban alhasi fájdalmakkal, sosem derült ki, milyen gyulladás volt, pár napig erős gyógyszereket kaptam és vakbélműtétre vártam... aztán elmúlt)


viszont sem a jobb petefészkem helyzete se pedig a császáros hegem nem tetszik a dokinak az utóbbi hetekben.

2017. aug. 17. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!