Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki normális, lelkiismerete...

Valaki normális, lelkiismeretes munkát végző nőgyógyászt tudtok?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom, hova forduljak a tüneteimmel.

Most vagyok 20 éves, évek óta pattanásokkal küzdök, de már voltam egy csomó bőrgyógyásznál és hiába, mert csak ilyen-olyan kenőcsöket írtak fel, meg fogamzásgátlót akartak felírni. Mondtam, azt biztos nem fogok szedni. Véleményem szerint ezt nem arra találták ki hogy megszüntessék a pattanásokat. Az oké, hogy sokaknál eltünteti, de nem egyszer hallottam már, hogy amint abbahagyják, vissza is jönnek a problémák. Szóval a lényeg: nem tüneti kezelést akarok, hanem a probléma okát feltárni, azonban eddig egyik orvos sem volt hajlandó elküldeni hormonvizsgálatra (én kértem, erre a válaszuk kábé mindnek az volt hogy minek az nekem).


A ciklusom is rendszertelen valamint erős görcseim szoktak lenni, amikor megjön.


2017. aug. 17. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"eddig egyik orvos sem volt hajlandó elküldeni hormonvizsgálatra (én kértem,"


Olyan orvost keresel, aki a te kívánságod szerint gyógyít?

Ugye humorizálsz...

2017. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

bizony van olyan gyógyszer, amit direkt erre találtak ki, és kvázi mellékhatásként fogamzásgátló csak. a diane 35 pl ilyen. nem fog.gátló, hanem hormongyógyszer.


endokrinológussal próbálkozz esetleg.


nőgyógyász mit mond a rendszertelen ciklusra?

2017. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem full ugyanez volt. Endokrinológus elzavart, holott hormonvizsgálaton az derült ki, hogy magas a tesztoszteronom. Nem maradt más, csak a fogamzásgátló.
2017. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nem, nem viccelek és egyébként ne dramatizáld túl a dolgot. No comment.


A másik 2 válaszolónak köszönöm!

2017. aug. 17. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:

A rendszertelen ciklusra és erős görcsökre csak a fog.gátló jó.


Ismerek egyébként, az én dokim ilyen, de nem tudom, hogy merre laksz...

2017. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!