Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett lelkiismeretes,...

Pécsett lelkiismeretes, normális szülész-nőgyógyász létezik?

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérem, szeretnék egy normális lelkiismeretes orvost találni itt Pécsen, aki tényleg foglalkozna velem, és emberi lényként kezelne. Első terhességem súlyos preeclampsiával végződött, a második Dawn-kór miatt terhességmegszakítással. Köszönöm
2011. jan. 26. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Dr Labossa Gusztáv? Én, és sokan mások is csak jót tudnak mondani róla! Kedves, hozzáértő, figyelmes. Nem véletlen olyan népszerű :) Sajnos az elérhetőségét már nem tudom, de viszont melegen ajánlom Őt! :)
2011. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Kovács Kálmán és Dr. Várnagy Ákos kezelt engem a pécsi klinikán 4 éve. Nagyon jók szakmailag és emberségesek. Csak ajánlani tudo őket.
2011. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, estleg vmi elérhetőséget kaphatnék?
2011. jan. 27. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én dr. Ruzicska Zsoltot tudnám neked ajánlani, én is hozzá járok, csak nem Pécsre, de Pécsett is van rendelője. Szerintem nagyon jó doki, bármikor hívhatom, bármivel kapcsolatban, mindig mindent rendesen elmond. Semmi panaszom nem lehet rá.
2011. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!