Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten huvelytabirol kerdese...

Canesten huvelytabirol kerdesek! Segitenetek?

Figyelt kérdés

Canesten huvelytabit keszulok hasznalni. Azt tudom, hogy este kell feltenni, stb. Viszont nem reg mikor ilyen jellegu problemam volt, csak egyet hasznaltam fel es elmult, vissza sem tert. Most is eleg egy, vagy muszaj az osszeset "beszedni"?

A masik kerdes, hogy ugye hasznalat utan ez ilyen darabosan urul ki a huvelybol. Mennyi ido alatt tisztul ki teljesen? Mert a szexben sem lenne tul biztonsagos es esztetikus sem ha kis tabi darabok maradnanak az ovszeren.


2017. aug. 18. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a biztos,ha az osszeset elhasznalod,ugy fejti ki rendesen a hatasat.Attol fugg,hogy milyen gyorsan oldodik,de azert tobbnnyire masnap delelottre kifolyik.Ha felhelyezes elott erdemes kicsit bevizezni.A felhelyezeset es az feloldodasat is megkonnyiti.
2017. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem múlik el teljesen a fertőzésed, addig nem igazán ajánlatos szexelni (még óvszerrel sem), mert kellemetlen érzés lehet. Amúgy is viszkető, égő érzés, nem?
2017. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én azért inkább azt mondanám, hogy 1-2 nap mire teljesen bentről is kiürül a tabletta. Lehet, hogy mondjuk foltot már nem hagy, de attól még szexnél szerintem lennének maradványok. De ahogy előttem is írták, először gyógyulj meg teljesen, esetleg használj még hüvelyflóra visszaállítót is, aztán mehet a szex. Én mondjuk 5-6 napot biztos várnék vele. Nehogy lefertőzd a párodat is (gumival is lehetséges), mert utána csak adogatjátok oda-vissza a fertőzést.
2017. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp használd el az összeset, mert így csak visszább vesz a tünetekből, de nem szűnik meg, vagy újra kiújulhat. Kb. két nap, mire teljesen kiürül, de én utána használtam még Protexint, hogy visszaálljon a flóra, úgy egy hétig.
2017. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ám irrigálni is ha annyira zavar! de még nem kéne szexelni egy hétig mert ugye körülötte is hatnia kell a krémnek a gumival se biztonságos..
2017. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!