Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért változott meg a menstruá...

Miért változott meg a menstruációm? Régebben pajzsmirigy betegséget diagnosztizáltak nálam. Euthyrox 50 mg tablettát szedek, de csak fél szemenként, mivel 25 mg kell. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Előtte a menstruációm nagyon sok volt, fájt mindenem, kisebb- nagyobb vérdarabok is jöttek. 7-8 napig tartott.

Mikor elkezdtem szedni a gyógyszert, megváltozott. 7-8 napról lecsökkent 4-5 napra, szinte nem jött semmi, annyira kevés volt, nem fájt semmim. Az előjelei ugyanazok voltak. Ment a hasam előtte, pattanásos volt a am, a melleim megduzzadtak és fájtak.

Az ezelőtti ciklusomig, pontosan jött meg. Most egy teljes hetet késett. A mostani, és az ezelőtti menstruációm borzalmas volt. Mikor felálltam 20 perc után, éreztem, hogy kifolyik egy csomó vér. De nem is vér állagú volt, hanem kicsivel sűrűbb. A múlt havim 2. napján összegörnyedve feküdtem az ágyon, és sírtam, annyira fájt a derekam. Tegnap volt az első nap a mostaninál, annyira fájt reggel és este a derekam, hogy gyógyszert kellett bevennem.

Mitől változhatott meg? Miért ilyen?

Kérlek, segítsetek, nagyon megvagyok íjedve.

15/L



2017. aug. 19. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hormont szedsz, és a pm hormon gyakorlatilag a szervezet egészére kihat. Ez lehet az oka szerintem. Ha nagyon kellemetlen tüneteid vannak, akkor szakembertől kellene megkérdezned, ez elmúlik-e idővel, vagy gyógyszert kell-e váltani, esetleg más teendő van-e.
2017. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. aug. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!