Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy nem a húgycsö...

Lehetséges, hogy nem a húgycsövön keresztül, hanem a hüvelyemen keresztül pisilek?

Figyelt kérdés

Igen tudom, most mindenki gondolkozik a gyűlölködő válaszokon, de komolyan kérdezem.

Tudom, hogy a vizelet a húgycsövön keresztül távozna normális esetben. De megfigyeltem és úgy láttam, hogy nekem a hüvelyemen keresztül.. Lehetséges ez?



2017. aug. 22. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Kivéve ha a füleden veszed a levegőt. Abban az esetben minden lehetséges....


Egyébként valszeg csak úgy látod, közel van egymáshoz a kettő, nem egyenes ívben folyik a vizeletsugár és úgy tűnik.

2017. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nagyon "pontosan" megnéztem. biztosan láttam, hogy honnan jön
2017. aug. 22. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Borzasztó ritka, de létezik ilyen fejlődési rendellenesség. Mutasd meg magad urológusnak.
2017. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2017. aug. 22. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Lehetséges, ha hüvely-húgycsű sipolyod van.

Ha komolyan erre van gyanúd, hogy a vizelet a hüvelyedből folyik ki (könnyű kipróbálni, tegyél be egy tampont pisilés előtt, és mindjárt kiderül, honnan jön), akkor keress fel egy nőgyógyászt, sebészt, urulógost, együtt a hármat, mert van némi átszabni való rajtad.

2017. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Te még mindig itt vagy?


Már a harmadik kérdésed ugyanarról a képtelenségről, és már az előzőeknél is elmondtuk, hogy ez marhaság, csecsemőkorban fel kellett volna tűnnie az orvosoknak - hisz nézik a nemi szerveket, többek között sipoly miatt is.

2017. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én még nem kérdeztem
2017. aug. 22. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz panaszt, pl. gyulladás. Akkor nem kell vele foglalkozni. Nálad a hüvelyben van a húgycső nyílása. Előfordul az ilyen. Szerintem normális.
2017. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Itt egy példa. Nagyon szexi. [link]
2017. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!