Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mellrákom van?...

Szerintetek mellrákom van? Rettenetesen félek.

Figyelt kérdés

Az egyik mellemben pár hete felfedeztem egy csomót elég mélyen, olyasmi mint a többi tejmirigy, nem mondanám kőkeménynek de mégsem puha. Kértem időpontot mell UHra, a héten megyek, de tegnap óta elkezdett fájni a mellem, néha élesen benyilal. Anyukám szerint a sok nyomogatástól (mióta megtaláltam azt a csomót állandóan tapintgatom, tudom hogy nem lenne szabad de nem tudom nem csinálni)

20 éves vagyok, nincs behúzódva, nem váladékozik a bimbó, a csomó nem különálló, a másik mellemben nincs ilyen. Nem lehet hogy egy plusz tejmirigy van, vagy szerintetek mi lehet az? Nagyon parázok, hogy rákos vagyok


2017. aug. 22. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nagy valószínűséggel jóindulatú elváltozás lesz. Van ebből néhány fajta. Az UH választ fog adni.
2017. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja ettől a hülye nyilallástól én is paráztam. Nálam a kényelmetlen melltartó viselése okozta. De csak akkor, amikor a ciklus megfelelő napjai voltak. Vezess naplót, érdemes, mert nálam periodikusan jelentkezett ez a szar. És kellett hozzá a szoros alsónemű is. A csomók meg jönnek, mennek. Ne nyomogasd.
2017. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!