Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 éve szedtem Symicia fogamzás...

8 éve szedtem Symicia fogamzásgátlót. Május óta nem szedem, mert babát szeretnénk. Azóta rettenetesen hullik a hajam, el is vékonyodott. Vajon ettől lehet? (A vérvétel is már folyamatban van) A válaszokat köszönöm!

Figyelt kérdés

#hajhullás #Symicia #Fogamzàsgàtló abbahagyàsa
2017. aug. 10. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ettől. Én csak másfél évig szedtem Belarát, abbahagytam, mert bajaim lettek tőle, aztán elkezdett hullani a hajam, tele lettem pattanásokkal, ömlik a zsír a bőrömből. Most kénytelen vagyok újra szedni.
2017. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nagyon, ha összejön a baba akkor úgy fog nőni a hajad, mint a gomba :) Legalább is a környezetemben mindenkinél így volt.

Ha zavar, akkor van pár tuti tippem vékonyszálú hajra. Egyrészt heti 1-2szer ricinus olaj vagy argán olaj pakolás. Én keratinos sampont használok, fontos, hogy szilikonmentes legyen. A hajformázást kerüld amennyire lehet.

Az ebayen nem tudom mennyire vagy otthon, de van egy nagyon jó kínai "csodaszer", Andera a márkája, olyasmi mint egy illóolaj, a samponodba kell keverni. Gyömbér az alapanyaga meg ginzeng, teljesen természetes. A hajhullás szinte azonnal megszűnik tőle, plusz rengeteg babahajad lesz 1 hónap után akár. De ha veszel sima gyömbért, összetöröd és elkevered valami olajban, vagy bedörzsölöd a fejbőrödbe az is csodát tud tenni.

2017. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

A vérvételen sajnos semmi olyan nem derült ki amitől a hajam hullana, így csak a hormonokra tudom fogni a dolgot...

Szomorú....de az biztos, ha összejönne a baba, soha nem kezdeném újra a gyógyszerszedést ....

Az Andera nevű cuccot már meg is rendeltük. :-)

Köszönöm még egyszer a segítséget!

2017. aug. 19. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!