Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok TŐBBI LENT...

12 éves vagyok TŐBBI LENT Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hogy a fehérneműmben nem az a szokàsos fehér kis lötyi van (ha nevezhetem így) Hanem ilyen sàrgàs és kicsiiét sűrűbb. Hasi görcsöm még életemben nem volt (màrmint alhasi) Anyukàm azt mondta lehet hogz ez màr az egyik jele annak hogy meg fog jönni. Szerintetek milehet?
2017. aug. 24. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg fog jönni. Nekem is így volt.

Ja és nekem soha életemben nem fájt a "női problémáim" miatt a hasam.:D

16/L

2017. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt változás a folyásban, nem vettem észre, de egyik nap picit görcsöltem és mire kimentem már csupa vér volt a bugyim. :(


És míg szűz voltam, nekem sem görcsölt, de azóta... jó ég, néha az ágyból nem tudok kikelni, mert vagy elhányom magam, vagy összeesek.

2017. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszaitokat :D olvastam könyvben hogy nem mindenkinek görcsöl a hasa . Az egyik baràtnőmnek 2 évig görcsölt a hasa havi rendszereződéssel mìg megjött neki. a màsik barimnak pedig kezd görcsölgetni.

Anyumnak görcsöl.Akkor nagy eséllyel nekem is fog?😨

2017. aug. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!