Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfogyott a fogamzásgátlóm és...

Elfogyott a fogamzásgátlóm és már nem tudok iratni az orvosommal. Mit tudok csinálni? Holnaptól kellene szednem de holnap szombat és ugye nincs orvos.

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig gumival védekeztek.
2017. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem rendel délután? Hátha ő felírja.
2017. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valahol bele kell hogy legyen írva a betegtájékoztatóba, hogy ha kimarad 1 tabletta, akkor mennyi idő, mire visszatért a teljes védettség. Én valami 1 hét körüli időre emlékszem, tehát ha hétfőn kiiratod és újra elkezded szedni rendszeresen, akkor elvileg utána való hét hétfőtől teljes a védettség. Addig mindenképpen használjatok gumit. Bocsi, ha nem jó számokat írtam, de a lényeg remélem érthető.
2017. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat nagyon sokat segitettetek. Nem a vedekezessel van problema csak azt hittem kell varnom egy honapot hogy akkor vegyem be amikor megjon mint amikor elkezdtem szedni. De akkor csak ugx elkezdhetem szedni ugye?

Mert az van a papiron hogy a 21 tabletta utan 7 nap szunet es a 8. Naptol kell ujbol szedni de nekem igy a 10. Naptol lesz.

2017. aug. 25. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem így rendben van, ez olyan mintha csak elfelejtetted volna 1-2 napig bevenni. Nyugodtan szedheted hétfőtől.
2017. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2# : bocsi hogy nem valaszoltam. Biltam a haziorvosnal de pont elment mar sajnos. Ma mindenrol lekestem.

Utolso: koszonom szepen.

Megfogadom a tanacsotokat.

2017. aug. 25. 15:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam*
2017. aug. 25. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb már akkor írasd fel a következő adagot, amíg benne vagy az előzőben.
2017. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom csak most kezdtem a szedest es addig nem akartam iratni ameddig nem szrdek be egy egesz dobozzal hatha valami miatt masik kellene.
2017. aug. 27. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!