Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális, ha szombat óta nem...

Normális, ha szombat óta nem gyógyultam meg?

Figyelt kérdés

Fej-torok fájás, orrfolyás. Szedek Semicillint (500mg) szombat óta, napi hármat. Azóta nem sok változás. Tegnap voltam a körzeti orvosomnál, nem is akart gyógyszert adni. Holnap kell visszamennem. Csütörtökön szeretnék suliba menni, mert múlthét csütörtök óta nem mentem suliba.


18l



2012. szept. 25. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Ezek a vírusos nyavalyák simán eltartanak egy hétig, néha két hétig is. A Semicillint pedig teljesen feleslegesen szeded, az antibiotikum, bakteriális fertőzésre való. A vírusok legyőzésében semmit nem segít.
2012. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is szombatra lettem beteg, nem szedtem gyógyszert, csak vasárnap este ittam egy Coldrexet. Fájdalom, láz, orrfolyás már elmúlt, köhögés még van, ja és folyamatosan dolgozom.

Jobbulást neked!!!

2012. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, tea legalább körömvirág és hársfa virág teát. ACC 200-as pedig a hurutot az orrodban szünteti meg, de tiszta vízbe keverd bele.
2012. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a múlt héten voltam nagyon beteg.Láz,orrfolyás,köhögés,fejfájás.

Vettem a gyógyszertárban Wick forró vizes port (5 tasak van benne).1090 forintba került.3 tasakkal ittam meg,és 2 nap alatt kikeveredtem belőle.

Mielőbbi javulást Neked!

2012. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én három hete lettem beteg de csak 2 napot lehettem itthon és még mindig megvannak duzzadva a nyirokcsomóim plusz köhögök.Szerintem ha nincs lázad akkor már holnap elmehetnél suloiba.Orrfolyást kibírod,én is kibírtam:)
2012. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is mehetsz suliba ezzel, felesleges hiányozni emiatt ennyit. Végül is hogy döntöttél?
2012. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Holnap még itthon maradok, mert délutános a dokim. Csütörtökön szerintem már megyek.
2012. szept. 25. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
de mért futkozol ilyennel ennyiszer orvoshoz?Szerintem már holnap is elmehetnél ha tényleg csak ennyi bajod van amennyit írtál és nem vagy lázas
2012. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert nem adott hétfőn igazolást a doki
2012. szept. 25. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!