Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj ha pisilek?

Fáj ha pisilek?

Figyelt kérdés
Nagyon rég nem voltam felfazva, majd július eleje fele azt hittem felfaztam, mivel fajt ha pisiltem. Reggel meg nem, hanem aztan dél korul kezdett el szúrni , de csak a vege fele. Nem Is csípésnek mondanam az érzést, hanem szurasnak. Aznap mar nem tudtam elmenni orvoshoz mert munka után mentem volna sztkba, de következő nap egybol mentem vizeletvizsgalatra, ahol észrevettem hogy teljes mértékben elmúlt a szuro erzes. De azert adtam pisit es minden negatív lett. Tegnap delutan ez megint előfordult, azota egyre kevesbe szúr es biztos vagyok benne hogy estére elmúlik. Massal is van ilyen? Vizeletvizsgalaton tenyleg minden negatív lett, iszok elég folyadekot, es vesekovem sincsen.
2017. aug. 25. 15:08
 1/2 anonim válasza:

Lány vagy? Nőgyógyász?

Nekem kiskoromban volt ilyen, elmentünk orvoshoz aztán 'megjavult':)

2017. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok igen :) voltam megint vizeletvizsgalaton jobb híján , holnap lesz eredménye, de az előző sem mutatott semmit. Azert örülnek ha kiderülne mitől van , es hogyan kerülhetem el hogy megint legyen
2017. aug. 28. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!