Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a baj ha folyamatos a...

Mi a baj ha folyamatos a fehér folyás és az állaga már-már krémszerű és nincs menstruáció csak ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 16:36
 1/4 anonim válasza:
hát ha még nem jött meg akk sztem semmibaj . nekem is volt/van ilyen de nem annyira krémes xddd hanem inkább folyékony 14/L
2010. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom.
2010. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vszinüleg vmi fertőzésed van.menj nőgyógyászhoz.


19/L

2010. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fehér folyás egy normális dolog,és mennyisége eltérő lehet,minden napos,minden csajnak van,a hüvely tisztulását szolgálja,ja és a mensi megjelenése előtt sokszor már egy éve megvan.nem sokára nagylány leszel.Ez egészséges dolog,és normális.Egyébként a mensi valakinek csak 16 éves korban jön meg,16 éves korig normális,ha akkor se lesz akkor kell dokihoz menni.


Mensivel kapcsolatban még néha csúszhat v. kimaradhat ez is normális főleg fiatal korban.És 4-10 napig is eltarthat.

2010. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!