Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampontól görcsölhet a hasam?

Tampontól görcsölhet a hasam?

Figyelt kérdés
Régebben mindig csak egy héttel menstruáció elott görcsölt és az is csak gyenge volt. Most viszont kipróbáltam az első két napban tampon használatot(amit rendszeresen cseréltem)és nagyon görcsöl a hasam. Lehetséges, hogy a tampon miatt van ez? Ma még nem raktam be, de nem is tervezem. 14/l

2017. aug. 26. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Kétlem. Bár nem vagyok benne biztos.
2017. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a másfél év alatt soha nem fájt így.:/ És most ugye tampont használtam, de lehet nincs összemfüggése a kettőnek.
2017. aug. 26. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá.

A menstruációs görcs erőssége, intenzitása gyakran változik az esetemben is, de tuti biztos vagyok benne, hogy erről nem a tampon tehet.


L

2017. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Simán gorcsolhet a hasad a tampontól. Ezzel jelzi a szervezetek, hogy nem terszik neki az nagyon vegyszerezett cucc.
2017. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, nekem is sokkal jobban görcsöl, ha tampont kell használnom.
2017. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem a tampontól fáj. Max a hüvelyed fájhat a tampontól, a görcs a menstruációd erősödésétől van.
2017. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A tampon bizony okozhat görcsöket. Saját tapasztalatból tudom.
2017. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Okozhat görcsöt, mivel érintkezik a méhszájaddal, közvetetten a méheddel. Néha én is jobban görcsölök tőle.
2017. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!