Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szédülök a tampontól?

Miért szédülök a tampontól?

Figyelt kérdés
Szóval régebben is használtam és nem volt semmi bajom. Aztán most újra akartam használni, de felrakom és elkezdek szédulni. Nem tudom, hogy a stressz miatt-e, mert az ezelotti mensimnél se ment Igazán és félek, hogy valami bajom van... A közérzetem alapból nem jó ilyenkor. Szerintetek hogyan küzdjem le a félelmet? Vagy valami bajom van(tss)?
2017. jún. 25. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok, életemben talán háromszor használtam, az első kettő kínkeservesen felmennt, de járni alig tudtam, a harmadikat pedig mire nagy nehezen feltuszkoltam, azonnal le is kellett feküdnöm, mert minden elsötétült, s csak akkor lett jó mire sikerült annyi erőt összeszednem, hogy kivegyem :(

Azóta meg se próbáltam inkább nem megyek strandra 40 fokban sem (mert csak ekkor próbáltam).

És már szűz se voltam mikor próbáltam...

2017. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez olyan rossz, mert más éjjel-nappal gondtalanul használja. Köszönöm a választ!:) Még azért próbálkozok, mert szerintem csak rástresszelek és azért kezdek szédulni.
2017. jún. 25. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet stressztől, de lehet a szervezeted így reagál. Nem csak szüzek nem tudják használni. Sok nő dönt úgy, hogy nem alkalmazza. Van előnye persze, és hátránya is. Akik rosszul vannak a menstruációjuk alatt, vagy görcsölősek, azok inkább a betétet választják. Nagy hátránya a tamponnak, hogy érzékenyebb egyénekben félelmet kelt, illetve nehéz higiénikusan megoldani az otthonodtól távol. Nem is javasolják az orvosok a strandolást tamponnal sem. A tampon pillanatok alatt megtelik vízzel, és a nyitott méhszájon át szabad az út a baktériumoknak.
2017. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez va én nem kísérleteznek egy darabig a RSS nem játék.
2017. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!