Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti mit szerettek...

Lányok ti mit szerettek csinálni amikor menstruáltok? Vagy ilyenkor mi jó nektek?

Figyelt kérdés

A barátnőm ilyenkor semmit nem akar csinálni és sehova nem akar menni..Mindenért kiabál..

22/F



2017. aug. 27. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyenkor azt szeretem ha békén hagynak.Alapból ingerlékeny vagyok ilyenkor, rossz a közérzetem, fájdalmain vannak, érzékeny a bőröm. A francnak se hiányzik hogy mászkáljak, meg lessem nem lett-e véres a ruhám.
2017. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Hát,ez ilyen.Nekem mikor milyen hangulatom van. Valamikor sírni akarok telezabálva magam,valamikor egész nap szinte semmit nem eszek és csak fekszem,valamikor nagyon kívánom magam.ilyenkor én is ingerültebb vagyok,többet emelem fel a hangom mint máskor. A hormonok,tudod 😅 ilyenkor légy vele megértőbb,ezt a pár napot kibirod. Légy vele aranyos, csinálj neki melegvizes palackot, görcsoldó teát, feküdj mellé és simogasd a hasát,biztos értékelni fogja😍

Vegyél neki édességet, én mikor megvan nagyon kívánom a csokit. Nézzetek romantikus filmet,bujjatok össze. Nekem még nem volt barátom, de mit meg nem tennék egy ilyenért 😍. Ha már a hangulata jobb,és kívánja, és nem fáj a hasa, szexelhettek is,de mindenképpen gumival, és tegyetek magatok alá törölközőt.

2017. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor csak az ágyban fekszem, vagy filmet nézek. Érthető ha a barátnőd nem akar csinálni semmit. Én is ingerlékenyebb vagyok ilyenkor és szerintem sok lány,nő így van ezzel.
2017. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én ingerlékeny,álmos, fáradt és nagyon érzékeny vagyok ilyenkor. Sokszor nincs kedvem semmihez. Persze ez nem mindig van így és nem mind egyszerre😄
2017. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Vannak premenstruációs tünetek, mint az ingerlékenység. Régen minden fájt, hányingerem volt, később jobb lett. Az ingerlékenység maradt :).

Hadd osszak meg veled kedves Kérdező egy régi viccet:

-Mi a különbség egy terrorista és egy menstruáló nő között?

-A terroristával lehet tárgyalni.

Nagyon igaz (a szó régebbi értelmében). Kerüld a konfliktust, csak legyél el vele szép csendben. Az első nap, vagy első kettő a rossz.

2017. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha jól esik neki, simogasd a hasát, hátát, melegítési szándékkal, bújj mellé. (kérdezd meg előtte) Előző voltam.
2017. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha görcsöl a hasam, akkor az ágyban fekve szenvedek, sorozatot nézek.


Ha nem görcsöl, akkor sem szeretek járkálni, olyankor is a nyugalmat keresem.


Én megértem a barátnőd, hogy nem akar sehova menni, sajnos én is sokszor mondok le programokat emiatt, mert ilyenkor a cél a túlélés :D Hagyd nyugton ilyenkor, mindkettőtöknek jobb lesz.

2017. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha meg nyugton hagyom az a baj
2017. aug. 27. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd tőle hogy mit szeretne és csináljátok azt. Ha pihenni akár bújj hozzá,ha enni akár akkor csinálj neki,stb...
2017. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyi változás van, amit a fizikai dolgok indokolnak, minden más változatlan marad. Szerencsésnek érzem magam ebben, nem fáj, nem vagyok morc, semmi.
2017. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!