Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznál is van orvosi...

A nőgyógyásznál is van orvosi titoktartás?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és először megyek nőgyógyászhoz,eddig nem mertem és azt szeretném tudni,hogy mivel anyósommal ugyanahhoz a nőhöz mennénk,ha kiderülne valami (fertőzés),köti a titoktartás? Mert nem szeretném ha egyszer anyós úgy jönne haza,hogy mindent tud rólam. Előre is köszi a választ!

2017. aug. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

ORVOSI TITOKTARTÁS

Ha úgy véled, a nőgyógyász is orvos, akkor egyértelmű a válasz.

2017. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jólvan na,csak olvastam máshol,hogy a nőgyógyász is szépen kikotyogott mindent,ezért is merült fel a kérdés.
2017. aug. 28. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyósod is csak egy átlagos beteg, akkor biztosan nem fognak rólad beszélgetni.

Ha az adott nőgyógyász anyósod jóbarátja, és anyósod elkezd kérdezősködni, hogy te miért jártál ott, stb. Akkor nem lennék benne 100%-ig biztos, hogy nem fog semmit sem megtudni.

Egyébként van erre elég egyszerű megoldás. Ne anyósod nőgyógyászához járj.

2017. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerőse anyósodnak, akkor nem fog semmit sem mondani neki.
2017. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már hogy a búbánatba ne lenne?
2017. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg kellene lennie.
2017. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!