Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, melyik a legjobb...

Lányok, melyik a legjobb betét szerintetek? Pontos nevet is légyszi Éd esetleg valami kisebb fajtát mondana valaki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 20:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én sokáig alwayst használtam de annak olyan "műanyag érzete" volt, később naturellát használtam, azzal elégedett voltam.Modtmár tampont használok.
2017. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, mint első.

Én az Always-t nagyon műanyagnak és nem kényelmesnek tartom. Hiába a hiper-szuper reklám, egy szemmel sem jobb, mint a többi. Sőt, én inkább beleizzadtam ott lent a használatakor, hiszen a tetején az a háló majdnem olyan érzetű, mint a szúnyogháló.

Sokkal jobban szeretem a Naturellát vagy a Libresse-t.

Csak ezt a 3 márkát használtam eddig.

Egyikkel sem áztam át, egyik sem csúszott el. Rendszeresen sportolok, sosem volt ilyenkor sem problémám velük.

2017. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én alwayst használok, de szigorúan csak soft cotton verziót, pontosan azért amiket előttem írtam. A hagyományos olyan mintha egy nejlonszatyorban ülnél.

Egyébként szerintem teljesen egyedi, hogy kinek melyik jön be. Barátnőm pl pont az ilyen műanyag alapú betéteket szereti.

Próbálkozni kell. Nekem is évekbe telt mire kitapasztaltam. Nagyon sokáig tampon párti voltam, de közben kiderült, hogy nem bírom, így visszakényszerültem a betétekre.

2017. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a ,,világosrózsaszín" Always vált be, a Naturella meg ezek simán átáztak.
2017. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én sokáig betéteztem, mert anya nem tamponozhat, érzékeny rá nőgyógyilag, aztán ugye egy darabig azt használod te is amit anya. Most már tamponos vagyok, éjszakára betétezek csak vagy ha itthon maradok esetleg. Esetleg egy kis három cseppest berakok a tampon mellé, ha nagyon vérzek.

Én vagy always vagy libresse. Alwaysből mindhárom bejött, a sima always, a szenzitív meg a platinum is. Libresseből csak libresse van :-D Azt szoktam venni ami akciós ebből a négyből.

A libresseben azt szeretném, hogy jó pamutos nem izzadok bele, az alwaysnél meg nem szívja semmi jobban a cuccot :-D :-D Szóval igazából az always sensitive talán a legjobb, mert az pamutos és jól szívja meg meg is tartja a vért :-D

Tisztaságiból még a carefreet is csípem :-)

2017. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én tisztaságit nem használok, bármennyire légáteresztő is, engem mind beizzaszt, ami nem egészséges. Amíg használtam tisztaságit mindig volt nagyobb mennyiségű folyásom, mióta nem használom, nincsen. Vagy ha van is, nagyon minimális, amit pisiléskor letörlök, de bugyin nem hagy foltot. Szerintem nem is egészséges amúgy.

Ha betét, akkor Naturella, Libresse vagy a rózsaszín Always. Amikor jobban megvan inkább az Alwayst használom, szerintem vastagabb és jobban nedvszívó a normál változata, mint a normál Naturella vagy Libresse, viszont ha éppen a másik van otthon, akkor sem parázok, kellemetlen élmény egyikkel sem ért még.

Én tampont nem használok. Próbáltam már többször is, a felhelyezéssel sincsen bajom, viszont 5 perc után nagyon rosszul leszek tőle, nem tudom miért. Ha nem veszem ki, az ájulás szélére kerülök, pedig frissen bontva, tiszta kézzel helyezem be. Egyszerűen nem bírom, sajnos. Pedig néha jól jönne.

2017. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tisztaságit én is csak ha nagyon erős a folyásom, mensi előtt egy-két nappal, hogy biztonsági cuccnak vagy tampon mellé biztonsági cuccnak :-D
2017. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, a tisztaságit én se szeretem :D úgy értettem, hogy valami olyasmit, ami nem vetekszik egy csónak méretével, ha értitek :'D
2017. aug. 30. 09:35
 9/13 anonim ***** válasza:
A normál betétek nem nagyok. Az éjszakai az, amelyik nagyon hosszú.
2017. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát a betét sajna nem a legkényelmesebb dolog a világon :-S
2017. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!