Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Szerintetek mi lenne a legjobb befektetes manapsag? Ugyanis egy kisebb osszegre tettem szert (8 millio) es valami businesst csinalnek ebbol mintsem eltapsikalnam. Otletek? Ki mit tenne ha lenne folos 8 millioja? Koszi elore is

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
A 8 millió csak aprópénz, ilyen szemszögből.
2016. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Befektetni mindig abba lehet, amihez értesz.


(Tehát hozzáértés nélkül jó eséllyel nem fogsz a 8-ból többet csinálni semmilyen businessel, illetve a kockázat magasabb nálad, mint a várható haszon).


Jah, nekem gyakran van ennyi pénzem, de én sem ismerem a szent grált.

2016. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

fölös elverhető 8 millám sose lenne, még akkor sem ha 1000 milliárdos vagyonnal rendelkeznék.


Amúgy meg ingyen ötlet?? Hol élsz te?


indíts online vállalkozást, sz olcsón megvan.

2016. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Pokerezz
2016. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha business alatt vállalkozást értesz, akkor gondolkozz el, hogy mihez értesz, vagy miben látsz lehetőséget. Olyan nagy eszközigényű vállalkozást ennyi pénzből nem lehet csinálni, de ha valamit szolgáltatsz, az működhet. Itt inkább az ötleten van a hangsúly, mint a pénzen.


A legjobb befektetésről megoszlanak a vélemények, nem mind1 például, hogy milyen elvárt hozamod van, milyen kockázatot vagy hajlandó vállalni.


El tudom képzelni, hogy ennyi pénzből lehet 2-3 garázst/beállót venni a belvárosban Budapesten, és bérbe lehet adni. Persze ez csak egy ötlet, lehet, hogy a kutyának sem kell majd a garázsod és jobban járnál ha állampapírt veszel, de ezt neked kell eldöntened.

2016. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi Olyasmibe ne kezdj ami ezköz vagy helyiség avgy bármiylen befektetést igényel!

Fogd a 8 milládat rakd félre, keress valami nyugdíjas bejelentett állást 4 órába, mellette meg vállalj mellékállásba HACCP tanácsadást, pénzügyi tanácsadást, reklámkampány szervezést, energetikai tanusítvány készítést! Ablakbeépítést, kisebb házkörüli felújítási munkákat.

Csakis szolgáltatásban gondolkodj!

Mindent amihez ezközt kéne venned vagy árukészletet felejtsd el!!!

2016. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!