Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Háromfázisú gyógyszert szedek,...

Háromfázisú gyógyszert szedek, ezzel kapcsolatban lenne egy fontos kérdésem?

Figyelt kérdés

Elfeljettem bevenni 1 szemet. Elolvastam a betegtájékoztatót mielőtt elkezdtem volna szedni, de mégis megfeledkeztem róla hogy nem kell pótolni a kifelejtett szemet hanem a következő szemmel kell tovább folytatni. Én következő nap mégis a kifelejtett szemet vettem be, és így folytattam tovább. Így most 1 nappal el fog tolódni a ciklusom, amit nagyon nem szeretnék, plusz mivel mindhárom színűnek más a hormontartalma így most nem is tudom hogy mennyire vagyok védett? Plusz kihagyjak egy szemet hogy ne tolódjon a ciklusom?

Lehet hogy érthetetlen lett, ezesetben nem kell bunkón válaszolni, inkább ugorjátok át a kérdést.


2010. máj. 25. 20:54
 1/7 Manócska'90 ***** válasza:
Milyen fajta gyógysezrt szedsz?
2010. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tri-regolt
2010. máj. 25. 21:03
 3/7 Manócska'90 ***** válasza:

Na, én is.


És pont "fázisváltáskor" felejtetted ki? Mert akkor tényleg csúszni fog. Ha ugyanolyan színűt vettél be, akkor majd egyet hagyj ki ugyanabból a színből. De nem lesz tőle semmi komoly problémád, nyugodj meg.

2010. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Manócska'90 ***** válasza:
Hopsz, most nézem. Több nap után vetted észre, hogy pótoltad? Ha igen, akkor egy napot szerintem csúszni fog.
2010. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha nem venném be az utolsó szemet hogy ne csússzon? az nagy baj lenne?
2010. máj. 26. 22:35
 6/7 Manócska'90 ***** válasza:

Szerintem felesleges. Mostmár szedd végig ezt a levelet. Egy napot fog csúszni az egész. Elfelejtettél bevenni egy szemet, szóval egy napot kihagytál és most kihagynál még egyet? Én mondjuk még soha nem felejtettem el, úgyhogy tapasztalatom nincsen.


Végülis valószínűleg mind1. A Te döntésed, a nagy bajod egyik választás esetén sem lesz. Van olyan, aki több szemet nem vesz be, hogy csúsztasson.

2010. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. máj. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!