Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon +strandolás? Müködik,...

Tampon +strandolás? Müködik, de ebben az esetben is? SOS

Figyelt kérdés

Olvastam ebben a témában, mielőtt kiirtam ezt a kérdést, viszont erre nem kaptam konkrét választ.

Mindig betétet használok, ám úgy néz ki, hogy pont mikor megjön a mensim, akkor megyünk strandra.


Soha nem használtam még igy. Azt mondják, hogy simán lehet igy, csak minden fürdés után cserélni kell.

Ez mind okés, viszont... Régebb volt egy alkalom, amikor azt hittem épp megfog jönni strand közben és a biztonság miatt tettem egy tampont. Kb óránként mentem cserére a fürdések között, nem jött meg a mensim viszont a tampon teleszivta magát vizzel.


Nem tudom,hogy ez normális dolog-e? Páran azt irták, hogy vizzel nem kéne megtelnie.. .viszont ha nálam ez a helyet(valószinüleg gyengék a hüvelyizmaim) akkor én is fürödhetek igy mensi alatt? Ha teleszivja magát vizzel, akkor felfogná a vért is, vagy ha tele lenne akkor már szivárogni kezdene és kimosódik a vér? :S


Még leirni is kellemetlen, de nem tudom kihez forduljak. Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. aug. 31. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Told kicsit fentebb es akk nem tud telemenni vizzel
2017. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább intimkelyhet kéne használni, ebben az esetben
2017. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Az lehetséges, hogy akkor az első ügyetlen alkalmakkor fel sem helyeztem normálisan és ezért is ázott át annyira.


Másnak is megtelik vizzel vagy én vagyok ilyen 'fura'?

2017. aug. 31. 22:09
 4/7 anonim válasza:
76%
Én normálisan felhelyezem mindig és mégis felszívja magat kicsit vizzel a nagy fürdések közepette. Emelett viszont ugyanúgy megtartja a vért és nem szivárog. Amikor kijössz a vízből mindig rögtön cseréld és akkor nem lesz gond vele.
2017. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Megszívja magát vízzel. A baktériumok így felkerülhetnek a nyitott méhszájon át.
2017. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen, másnak is megszívja magát vízzel
2017. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma jött meg, igy harmadik napon leszek a fürdéskor, de nem szeretném emiatt kihagyni ezt a kis utó-nyaralást, remélem nem lesz gond...
2017. szept. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!